Oddłużanie osób prywatnych i firm

Oddłużanie to proces mający na celu uwolnienie danej osoby z niemożliwych do uregulowania zobowiązań finansowych. Dzięki dokładnej analizie sytuacji i doskonałej znajomości obowiązujących przepisów oraz dostępnych mechanizmów prawnych, możemy zaproponować Państwu efektywne i całkowicie legalne rozwiązania tego problemu.

Jakie korzyści zapewnia oddłużanie?

Antywindykacja pozwala uwolnić się od wielu zmartwień związanych z niemożnością spłacenia długu. Dzięki temu, możemy uniknąć męczących batalii w sądzie oraz nieprzyjemnych wizyt komornika. W wyniku oddłużania nie muszą się Państwo obawiać działań, jakie mogłyby podjąć firmy windykacyjne, ponieważ ogłoszenie tzw. upadłości konsumenckiej związuje im ręce. Powstrzymuje to też naliczanie się kolejnych odsetek, które wyjątkowo niekorzystnie wpływają na komfort psychiczny. Nasza kancelaria zapewnia Państwu profesjonalne wsparcie w niełatwych zmaganiach z doświadczonymi na rynku finansowym firmami, także z tymi oferującymi tzw. „chwilówki”.

Decydując się na oddłużanie, zapewniają sobie Państwo szansę na to, aby podźwignąć się z ciężkiej sytuacji życiowej i zacząć od nowa. Pomoc doświadczonego i elokwentnego prawnika jest w tym zakresie nieoceniona, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.