Prawo medyczne:

Odszkodowania za błędy lekarskie, wniosek o ustalenie zdarzenia medycznego

Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną Klientom w zakresie dochodzenia przed sądem odszkodowania za błędy lekarskie w Poznaniu, a także zadośćuczynienia oraz renty i w szczególności naprawienia szkody, powstałej na skutek nieprawidłowej diagnozy, złego leczenia bądź zakażenia.

Proponujemy naszym Klientom pomoc w przygotowaniu przedsądowego wezwania do zapłaty oraz reprezentujemy w negocjacjach z podmiotem leczniczym lub towarzystwem ubezpieczeń.

Doradzamy naszym Klientom przy dochodzeniu roszczeń przed wojewódzką komisją ds. orzekania o zdarzeniach medycznych, przygotowujemy w imieniu Klienta wniosek o ustalenie zdarzenia medycznego i występujemy przed Komisją w Poznaniu.

W zależności od potrzeb Klienta, Kancelaria współpracuje z lekarzami – konsultantami, którzy pomagają ocenić zasadność dochodzonych roszczeń, jak również analizują sądowe opinie biegłych. Posiadamy wieloletnie, praktyczne doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw sądowych w obszarze prawa medycznego, a zwłaszcza w ubieganiu się o należne odszkodowania za błędy lekarskie.

Telefon do Kancelarii (dni robocze od 9 do 17): 61-850-17-18 lub 601-703-237

E-mail: kontakt@kancelariapuk.pl